Jesteś tutaj:Sport Michał Mól dołącza do zespołu Mieszka
poniedziałek, 24 lutego 2020 06:25

Michał Mól dołącza do zespołu Mieszka

  mnopr
Michał Mól dołącza do zespołu Mieszka archiwum redakcji

Do drużyny seniorskiej MKS Mieszko Gniezno dołączył kolejny zawodnik, który będzie reprezentował barwy biało-niebieskie w nadchodzącym sezonie.

Wychowanek gnieźnieńskiego klubu, grający wcześniej w Warcie Poznań, testowany był od kilku tygodni przez sztab szkoleniowy. Decyzja o jego przyjęciu w skład drużyny to ważny sygnał dla młodych zawodników z Akademii Mieszko, którzy chcą w przyszłości spróbować swoich sił w piłce seniorskiej i reprezentować barwy biało-niebieskich.

Jak informują działacze klubu z ul. Strumykowej, Michał Mól jest kolejnym piłkarzem z tzw. "nowej generacji" graczy, którzy docelowo mają świadczyć o sile drużyny z Pierwszej Stolicy Polski.
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane