Jesteś tutaj:Sport Młodzi Mieszkowcy docenieni
poniedziałek, 24 lutego 2020 06:58

Młodzi Mieszkowcy docenieni

  mnopr
Młodzi Mieszkowcy docenieni zdjęcie nadesłane

Do klubu z ulicy Strumykowej wpłynęła bardzo ważna informacja z Wielkopolskiego Związku Piłki nożnej oraz zaproszenie z Lecha Poznań.

WZPN poinformował iż w najbliższą sobotę 29 lutego w Swarzędzu odbędzie się konsultacja szkoleniowo - selekcyjna rocznika 2009. Z juniorskiego trzonu Mieszko Gniezno wyróżniony został Nikodem Walkowiak. Jednocześnie, w środę 26 lutego w Poznaniu odbędzie się konsultacja dla rocznika 2006, na którą został zaproszony Filip Olejniczak. 

Ponadto dwaj młodzi piłkarze z Akademii Mieszko Gniezno zostali zaproszeni na testy do Lecha Poznań. Zauważeni zostali wspomniany wcześniej Nikodem Walkowiak oraz kolejny młody piłkarz - Miłosz Poltaszewski.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane