Jesteś tutaj:Sport Piastowski Zimowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci
poniedziałek, 24 lutego 2020 07:12

Piastowski Zimowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci

  mn
Piastowski Zimowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci zdjęcie nadesłane

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Turystyki „Chrobry-Gniezno” w minioną niedzielę zorganizowało w hali sportowej GOSiR przy ul. Sportowej w Gnieźnie Piastowski Zimowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci dla rocznika 2007 i młodsi.

W rozgrywkach wzięło udział 10 drużyn: Sokół Mieścisko, Pelikan Niechanowo, LPFA Rogożno, Piast Łubowo, Zjednoczeni Kaczory, Mieszko Gniezno, Szkoła Futbolu Luboń, Szkoła Futbolu Gniezno, Chrobry-Gniezno I i II.

Zawody przeprowadzono z podziałem na dwie grupy, systemem „każdy z każdym”. W klasyfikacji końcowej zwyciężyły: I miejsce – LPFA Rogożno, II miejsce – Szkoła Futbolu Luboń, III miejsce – Zjednoczeni Kaczory.

Na pozostałych miejscach uplasowały się: Chrobry-Gniezno I, Chrobry-Gniezno II, Pelikan Niechanowo, Piast Łubowo, Sokół Mieścisko, Mieszko Gniezno i SF Gniezno. Finałowe zespoły otrzymały okolicznościowe medale, upominki rzeczowe oraz puchary Prezydenta Miasta Gniezna i Prezesa Stowarzyszenia „Chrobry-Gniezno”. Pozostałe drużyny otrzymały także puchary uczestnictwa.

Impreza została zorganizowana wspólnie z Urzędem Miejskim i Gnieźnieńskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. Wręczenia nagród dokonał w imieniu Prezydenta Gniezna – Stanisław Dolaciński – Przewodniczący Komisji Kultury Fizycznej i Sportu Rady Miasta (Prezes Stowarzyszenia „Chrobry-Gniezno” wspólnie z wiceprezesem „Chrobry-Gniezno” – Dariuszem Śmiałowskim. Szczególne podziękowania dla bezpośredniego organizatora imprezy prowadzącego Dziecięcą Akademię Piłkarską Chrobry-Gniezno Dariusza Śmiałowskiego wraz z zapleczem technicznym, sędziowskim i niezawodnymi rodzicami z Akademii Piłkarskiej.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane