Jesteś tutaj:Sport Pomysł na hobby: wspinaczka dla każdego
wtorek, 25 lutego 2020 13:40

Pomysł na hobby: wspinaczka dla każdego

  mn
Pomysł na hobby: wspinaczka dla każdego zdjęcie nadesłane

Zapraszamy na spotkanie pt. „Pomysł na hobby: wspinaczka dla każdego (dla początkujących)”. Jest ono przeznaczone dla osób, które chciałyby poznać fascynujący sport jakim jest wspinaczka skalna i górska oraz planują spróbować swoich sił w praktyce.

Spotkanie poprowadzi Andrzej Janka - alpinista, instruktor wspinaczki, wiceprezes Szkoły Wspinania DIRETA, szerszej publiczności znany jako lider zespołu Zagrali i Poszli. Gość opowie o tym, jak wspinaczka górska i skalna może stać się sposobem na podróżowanie i jak niewiele trzeba, by stała się ona nowym hobby. Nie zabraknie skałkowego „ABC wspinania”. Dla chętnych są przewidziane darmowe wejściówki na ściankę wspinaczkową w Gnieźnie.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 27 lutego 2020 r o godz. 17:00 w Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej Milenium (bud. B), przy ul. Okulickiego 3a. Wstęp wolny!

Organizatorem spotkania jest Szkoła Wspinania DIRETA oraz Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane