Jesteś tutaj:Sport Z Akademii Mieszko do Akademii Lech Poznań
sobota, 29 lutego 2020 10:51

Z Akademii Mieszko do Akademii Lech Poznań

  mn
Z Akademii Mieszko do Akademii Lech Poznań zdjęcie nadesłane

Igor Owczarek, wychowanek Akademii Mieszko, oficjalnie został wytransferowany do Akademii Lecha Poznań.

Młody piłkarz zaczynał w GKS Vitcovia Witkowo. Później dodatkowo trenował w MKS Mieszko Gniezno. Tam został zauważony przez trenera kadry Powiatu Gnieźnieńskiego Mateusza Bartkowiaka, a następnie trafił pod skrzydła Akademii Mieszko Gniezno.

Pracując pod okiem szkoleniowców z Pierwszej Stolicy Polski Igor Owczarek był powoływany do Kadry Województwa Wielkopolskiego oraz na testy do Lecha Poznań. Teraz już wiemy, że Igor zachwycił swoimi umiejętnościami szkoleniowców "Kolejorza" i został wytransferowany na zasadzie definitywnego transferu.
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane