Jesteś tutaj:Sport Udane zakończenie halowego grania Żaków Starszych Mieszko Gniezno
wtorek, 03 marca 2020 07:48

Udane zakończenie halowego grania Żaków Starszych Mieszko Gniezno

  mn
Udane zakończenie halowego grania Żaków Starszych Mieszko Gniezno zdjęcie nadesłane

Po styczniowym zwycięstwie w Polonia Cup 2020, drugim miejscu w turnieju rozegranym w Skokach, Żaki starsze (rocznik 2011) udały się do Trzemeszna na swój ostatni halowy turniej tej zimy.

Sobotnie zmagania toczyły się o puchar Burmistrza tego miasta. Podopieczni Trenera Michała Bigaja bezapelacyjnie wygrali swoją grupę pokonując kolejno zespoły MKS II Trzemeszno, Mały Piłkarz Inowrocław, Vitcovia Witkowo i Piast Łubowo.

W półfinale, po rzutach karnych, Mieszkowcy odnieśli zwycięstwo nad drużyną Olimp Strzelno, a w finale potwierdzili doskonałą formę, ponownie pokonując swojego grupowego rywala, zespół Małego Piłkarza z Inowrocławia.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Miłosz Poltaszewski, a tytuł króla strzelców zgarnął Mikołaj Olszyna. Organizatorzy przyznali również nagrody dla wyróżniających się zawodników w każdym zespole. W naszej drużynie, dodatkowe wyróżnienie,powędrowało do Sebastiana Kabala. „Seba”, który na co dzień nie gra na tej pozycji, dzielnie strzegł dostępu do bramki Mieszka w aż trzech spotkaniach. 

W turnieju wystąpili: Aleksander Borowski, Radosław Domański, Olaf Gaziński, Miłosz Glubiak, Sebastian Kabala, Mikołaj Olszyna, Miłosz Poltaszewski, Adam Zych.

2 komentarzy

  • Link do komentarza becia wtorek, 03 marca 2020 12:33 napisane przez becia

    Skoro Seba nie grał nigdy jako bramkarz to dlaczego Trener nie zabrał na turniej bramkarzy z tego rocznika??? Bo ich nie ma??? :)))

  • Link do komentarza becia wtorek, 03 marca 2020 12:31 napisane przez becia

    Zagrajcie z kimś poważnym typu Żacy Warty Poznań, Pogoni Szczecin, Olimpii Grudziądz czy Lecha Poznań. I wtedy się chwalcie...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane