Jesteś tutaj:Sport Co z tegorocznym Biegiem Europejskim?
piątek, 06 marca 2020 11:11

Co z tegorocznym Biegiem Europejskim?

 
Co z tegorocznym Biegiem Europejskim? archiwum redakcji

Z powodu koronawirusa w całym kraju odwoływane są róże wydarzenia o charakterze masowym, a wczoraj spotkało to także poznański półmaraton. Póki co jednak Bieg Europejski jeszcze odbywa się zgodnie z planem.

Wczoraj środowisko biegaczy obiegła informacja o odwołaniu zaplanowanego na 5 kwietnia Poznań Półmaraton. Stało się to z powodu koronawirusa - nowy termin nie został jeszcze ustalony, ale organizatorzy planują iż odbędzie się jesienią tego roku.

W związku z powyższym pojawiły się też pytania, co będzie z osiemnastą edycją Biegu Europejskiego, który ma się odbyć w Gnieźnie 18 kwietnia. Do tej sprawy odnieśli się dzisiaj sami organizatorzy: - Odpowiadając na liczne zapytania zawodników, informujemy, że na chwilę obecną trwają normalne przygotowania do przeprowadzenia XVIII Biegu Europejskiego. Prosimy na bieżąco śledzić informacje na Facebooku biegu i stronie - informują, wskazując na witrynę społecznościową Biegu Europejskiego na Facebooku.

2 komentarzy

  • Link do komentarza Zenek piątek, 06 marca 2020 13:54 napisane przez Zenek

    @Koryfeusz weź pogadaj z żarówką to może Cię w elektrowni usłyszą.

  • Link do komentarza Koryfeusz piątek, 06 marca 2020 11:52 napisane przez Koryfeusz

    W Poznaniu ludzie spanikowali. Czego się jednak spodziewać po platformowcach? To tacy ludzie, że jak w słoneczny, ciepły i letni dzień ktoś im powie, że pada śnieg to ubiorą się w zimowe stroje tylko dlatego, że ktoś im coś powiedział chociaż rzeczywistość jest inna. Dobrze, że tu nikt tak nie spanikował.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane