Jesteś tutaj:Sport Bieg Europejski w nowym terminie
środa, 11 marca 2020 15:45

Bieg Europejski w nowym terminie

 
Bieg Europejski w nowym terminie archiwum redakcji

Zmieniona została data Biegu Europejskiego, który planowo miał się odbyć w połowie kwietnia. Nowym terminem jest czerwiec br.

Jeszcze kilka dni temu informowaliśmy o tym iż w stolicy Wielkopolski odwołano tegoroczny Poznań Półmaraton. Działanie to wynika oczywiście z sytuacji, jaka obecnie ma miejsce w kraju i na całym świecie. Od podobnej decyzji wciąż wstrzymywali się organizatorzy tegorocznej edycji Biegu Europejskiego, ale ostatecznie zdecydowano się na zmianę terminu. 

Jak poinformowano:W związku z decyzjami premiera Mateusza Morawieckiego a także Wojewody Wielkopolskiego dotyczącymi odwołania imprez masowych, zamykania szkół i innych placówek w całym kraju oraz po konsultacji z Prezydentem Gniezna Tomaszem Budaszem, ze względów bezpieczeństwa postanowiliśmy przenieść XVIII Bieg Europejski na czerwiec. Jest nam bardzo przykro, ale nasza decyzja jest podyktowana troską o zdrowie Wasze i Waszych bliskich, dlatego liczymy na zrozumienie i wyrozumiałość - przekazali organizatorzy.

Znany jest też nowy termin wydarzenia: Mamy nadzieję, że z nadejściem ciepłych dni liczba chorych będzie maleć i będziemy mogli pobiec w nowym terminie w sobotę 20 czerwca 2020 r. Wszystkie osoby zapisane do biegu głównego oraz dzieci zgłoszone do Europejskiego Biegu Żabki z automatu zostaną przepisane na nowy termin.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane