Jesteś tutaj:Sport GOSiR wydłuża abonamenty na basen
czwartek, 12 marca 2020 07:29

GOSiR wydłuża abonamenty na basen

 
GOSiR wydłuża abonamenty na basen źródło: GOSiR

W związku z zamknięciem basenu przy ul. bł. Jolenty, wielu jego użytkowników kieruje pytania o sytuację osób posiadających abonamenty.

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, że w związku z tą sytuacją i zamknięciem basenu w najbliższym czasie (od 12 do 25 marca), termin obowiązywania aktywnych kart abonamentowych zostanie wydłużony o czas przerwy.

W przypadku pytań i wątpliwości mieszkańcy proszeni są o kontakt telefoniczny lub mailowy z kierownictwem basenu (dane teleadresowe na www.basengniezno.pl lub www.gosir.gniezno.pl)
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane