Jesteś tutaj:Sport ZPRP zawiesza rozgrywki
czwartek, 12 marca 2020 16:28

ZPRP zawiesza rozgrywki

  mn
ZPRP zawiesza rozgrywki archiwum redakcji

Związek Piłki Ręcznej podjął decyzje o zawieszeniu rozgrywek do odwołania. W związku z tym najbliższe mecze MKS PR Urbis Gniezno.

W związku z występującym na terenie Rzeczypospolitej Polski zagrożeniem epidemiologicznym spowodowanym rozpowszechnianiem się koronawirusa, rozgrywki prowadzone przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce i Wojewódzki Związek Piłki Ręcznej zostają zawieszone do odwołania.

Decyzja ta podyktowana jest troską o zdrowie i bezpieczeństwo zawodniczek, biorących udział w rozgrywkach, sztabów szkoleniowych oraz wszystkich pracowników klubów zaangażowanych w organizację meczów. W związku z tym nie odbędą się najbliższe mecze, które miał rozegrać MKS PR Urbis Gniezno. O dalszych decyzjach będziemy informować na bieżąco.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane