Jesteś tutaj:Sport Retro Mieszko - zbierają pamiątki o klubie
wtorek, 24 marca 2020 10:34

Retro Mieszko - zbierają pamiątki o klubie

  mnopr
Retro Mieszko - zbierają pamiątki o klubie zdjęcie nadesłane

Miejski Klub Sportowy „Mieszko” szykuje wirtualne muzeum klubu pod nazwą Retro Mieszko. Tym samym zwraca się z prośbą i apelem do kibiców piłki nożnej z Pierwszej Stolicy Polski.

Klub z ul. Strumykowej to nie tylko aktualne wydarzenia sportowe, ale przede wszystkim wiele lat historii, które rozkładają się już na prawie pół wieku istnienia zespołu. Przez wiele lat różne dowody działalności Mieszka trafiały bardzo często do szaf i szuflad, a dziś mogą stanowić bezcenne pamiątki.

Dlatego działacze z klubu zwracają się z apelem o nadsyłanie materiałów związanych z klubem Mieszko Gniezno. Zdjęcia, plakaty meczowe, spisane anegdoty, zdjęcia klubowych gadżetów - to wszystko można wysyłać na adres mailowy klubu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Docelowo Klub chciałby wykorzystać materiały do stworzenia wystawy, oraz upublicznić zbiory poprzez interaktywne muzeum.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane