Wydrukuj tę stronę
czwartek, 23 kwietnia 2020 09:10

Wirtualny bilet na rzecz GTM Start Gniezno

 
Wirtualny bilet na rzecz GTM Start Gniezno archiwum redakcji

Czerwono-czarny klub z W25 ogłosił zrzutkę na "wirtualny bilet". Kierując wsparcie do klubu w tym czasie można liczyć na zniżki przy zakupie karnetu w przyszłym sezonie.

GTM Start powstało w 2016 roku i zajęło się odbudową żużla w Pierwszej Stolicy Polski po zawirowaniach, które miały miejsce swojego czasu. Klub przez 4 lata cały czas się rozwijał, inwestował w szkolenie dzieci i młodzieży, a także w drużynę ligową, niejednokrotnie zapełniając stadion tłumami fanów czarnego sportu.

Teraz jednak, stan zagrożenia epidemicznego i wynikające z tego faktu obostrzenia, wstrzymały i jak na razie uniemożliwiają rozegranie rozgrywek ligowych w ramach 1 ligi żużlowej, turniejów indywidualnych czy zawodów młodzieżowych. Zaistniałą sytuację wszyscy zaangażowani w klubie przyjęli ze zrozumieniem, ale też z rozgoryczeniem i wielkim żalem.

Niestety, drastyczne przerwanie sezonu i ograniczenia wprowadzone na przełomie marca i kwietnia nie mogą  ograniczyć się w skutkach do złamanych serc i zawiedzionych nadziei gnieźnieńskich kibiców, ale i również osób zaangażowanych w budowanie marki GTM Start Gniezno. Mogą sprawić, że start w kolejnych latach będzie wiązał się z wielkimi ograniczeniami. Klub - w obliczu kryzysu gospodarczego w kraju, a tym samym wstrzymaniu przez sponsorów i partnerów biznesowych - robi to, co robi (walczy o utrzymanie klubu i zachowanie bieżącej płynności finansowej), dzięki samofinansowaniu się ze sprzedaży gadżetów sygnowanych logotypem GTM, sporadycznego wsparcia wąskiej grupy sponsorów, a przede wszystkim dzięki społecznemu zaangażowaniu członków stowarzyszenia.

Dlatego właśnie ogłoszono zrzutkę (link do serwisu zrzutka.pl), która jest przeznaczona dla kibiców i partnerów, którzy w ten sposób mogą okazać swoją solidarność z klubem. Wszystkim, którzy zdecydują się na wsparcie proponuje się wirtualne bilety - dające profity według przygotowanych poziomów:

  • poziom 1: od 1 zł do 19,99 zł – cegiełka na rzecz czarnego sportu w Gnieźnie
  • poziom 2: 20 zł lub więcej - 10% rabat do jednego zakupionego biletu w sezonie 2021 
  • poziom 3: 50 zł lub więcej - 10% rabat do jednego zakupionego biletu w sezonie 2021 + jeden darmowy program zawodów 
  • poziom 4: 100 zł lub więcej - 15% rabatu na jeden karnet na sezon 2021 
  • poziom 5: 200 zł lub więcej - 20% rabatu na jeden karnet na sezon 2021 + miejsce na tablicy partnerów wspomagających klub
  • poziom 6: 500 zł lub więcej - 50% rabatu na dowolnie zakupiony jeden karnet na sezon 2021 + kalendarz na rok 2021

Szczegóły co do realizacji rabatów w sezonie 2021 wpłacającym osobom przekazane zostaną drogą mailową. W razie pytań działacze zapraszają do kontaktu z klubem.

3 komentarzy