Jesteś tutaj:Sport Korty tenisowe w Parku Miejskim czekają na zawodników
czwartek, 07 maja 2020 15:50

Korty tenisowe w Parku Miejskim czekają na zawodników

 
Korty tenisowe w Parku Miejskim czekają na zawodników archiwum redakcji

Po kilkutygodniowej przerwie ponownie otwarte zostały miejsca do uprawiania sportu. Nie inaczej jest na kortach przy ul. Sobieskiego.

Korty tenisowe, sąsiadujące z Parkiem Miejskim, przez dłuższy czas dzieliły los innych tego typu obiektów w całym kraju. Na szczęście jednak ten czas nie pozostał stracony, a od kilku dni można oglądać efekty przygotowań do otwarcia, które nastąpiło w tym tygodniu.

- W trakcie kwarantanny odnowiliśmy nawierzchnię kortów, a profesjonalna firma zajęła się wyczyszczeniem powłok balonów, dzięki czemu wszystko jest teraz czyste i gotowe do gry - informują GKT. Korty są już dostępne dla osób, które po długim, sportowym przestoju, chcą wrócić do gry lub mają ochotę dopiero zacząć swoją przygodę z tenisem: Obecnie na korcie może przebywać do 4 osób, więc w grę wchodzi singiel i debel amatorski. Oczywiście środki do odkażania rąk dostępne na każdym korcie.

Więcej informacji można uzyskać na stronie kortygniezno.pl

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane