Jesteś tutaj:Sport Samuraje mimo pandemii w treningu
wtorek, 19 maja 2020 11:13

Samuraje mimo pandemii w treningu

  UM

Mimo panującej w naszym kraju sytuacji epidemiologicznej i zamkniętych z tego powodu hal treningowych, Akademia Karate Tradycyjnego Samuraj Gniezno nie próżnuje.

Karatecy regularnie uczestniczą w treningach prowadzonych „online” przez Senseia Andrzeja Zarzecznego (5 Dan). Treningi odbywają się zarówno dla początkujących, jak również dla osób już trenujących. Na stronach Akademii na Facebooku można znaleźć filmy instruktażowe na których podstaw karate tradycyjnego w warunkach domowych uczy zawodniczka naszego Klubu Sensei Aleksandra Politowicz (1 Dan). Całość przygotowywana jest przez Olę i konsultowana u naszego głównego trenera Senseia Andrzeja Zarzecznego (5 Dan). Zajęcia wstawiane są we wtorki i czwartki o godzinie 17.00.

AKT Samuraj zachęca i zaprasza również na zajęcia „na żywo" na platformie zoom wszystkich karateków, którzy jeszcze nie zdecydowali się na trening. Dzieci w poniedziałki o 17.00, starsi (od 6 kyu) wtorki i czwartki 19.00. Treningi prowadzi Sensei Andrzej Zarzeczny (5 Dan). Chętnych, którzy chcieliby jeszcze dołączyć do zajęć "na żywo" prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane