Jesteś tutaj:Sport Zawodnicy Diamentu zmotywowani do dalszych treningów
czwartek, 02 lipca 2020 07:26

Zawodnicy Diamentu zmotywowani do dalszych treningów

  mnopr
Zawodnicy Diamentu zmotywowani do dalszych treningów zdjęcie nadesłane

Zawodnicy GTT Diament po otwarciu gnieźnieńskiego basenu 17 czerwca wrócili do pływania i sumiennie trenują przed mającą się odbyć 25 i 26 lipca Olimpiadą Młodzieży w Rawie Mazowieckiej.

Trwająca pandemia pokrzyżowała plany treningowe i startowe zawodników, które były przewidziane na ten rok. Do zmotywowania do treningów z inicjatywą wyszedł nasz zawodnik oraz sponsor - Dariusz Kowalczyk, który przeznaczył swoją nagrodę pieniężną na zakup butów startowych dla czwórki najbardziej sumiennych i zaangażowanych w treningi zawodników GTT Diament.

Jak sam podkreśla najbardziej ceni sumienność i pracowitość, dlatego w ten sposób postanowił wyróżnić właśnie kilku z zawodników GTT Diament, których wyłonili trenerzy. W ten sposób nagrodzeni zostali: Artur Kozłowski, Jonasz Gleba, Bartosz Majorczyk i Klaudia Tomaszewska. 

Obecnie wszyscy zawodnicy przebywają na obozie kadry Wielkopolski w Ostrzeszowie przygotowując się do Olimpiady Młodzieży i Mistrzostw Polski, które mają odbyć się  25 i 26 lipca w Rawie Mazowieckiej.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane