Jesteś tutaj:Sport W sobotę pierwszy mecz przy Wrzesińskiej
środa, 15 lipca 2020 10:19

W sobotę pierwszy mecz przy Wrzesińskiej

  mn

W sobotę eWinner 1. Liga i pierwszy mecz Car Gwarant Kapi Meble Budex Startu Gniezno przed własną publicznością.

Timo Lahti, Oliver Berntzon, Jurica Pavlic, Adrian Gała, Oskar Fajfer i Frederik Jakobsen oraz młodzieżowcy Damian Stalkowski i Marcel Studziński staną przeciwko doświadczonym żużlowcom z Ostrowa z Grzegorzem Walaskiem, Rafałem Okoniewskim czy Nicolai Klindtem na czele.

Z uwagi na restrykcje związane z pandemią koronawirusa do sprzedaży otwartej trafiła ograniczona pula biletów - są one do nabycia tylko ON-LINE na stronie http://bilety.startgniezno.com. Ich ceny przedstawiają się następująco:

  • normalny - 40 zł
  • ulgowy - 30 zł
  • dziecięcy - 15 zł

Dla osób do 12 roku życia włącznie obowiązują bilety dziecięce. Uczniowie szkół podstawowych wchodzą na stadion tylko z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom. Programy zawodów w cenie 10 zł dostępne będą na stoiskach z gastronomią.

Dodajmy, że sponsorem meczu jest Spółdzielnia "Dozór" w Gnieźnie - kompleksowa ochrona osób i mienia oraz Drukarnia Dozór. Pierwszy wyścig zaplanowany został na godzinę 19.15.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane