Jesteś tutaj:Sport Pierwsze spotkanie Mieszka będzie na wyjeździe
środa, 15 lipca 2020 12:44

Pierwsze spotkanie Mieszka będzie na wyjeździe

  mn

Komisja ds. Rozgrywek Pomorskiego Związku Piłki Nożnej opublikowała komunikat dotyczący pierwszej kolejki  rozgrywek 3 ligi grupy 2.

Jak wynika z komunikatu, Mieszko Gniezno nowy sezon rozpocznie meczem wyjazdowym na trudnym terenie z Kotwicą Kołobrzeg. Pierwsze kolejka spotkań zostanie rozegrana 1 i 2 sierpnia 2020. Komplet par z pierwszej kolejki:

1/2 sierpnia
GKS Przodkowo – Bałtyk Koszalin
Unia Swarzędz – Chemik Police
Gwardia Koszalin – Radunia Stężyca
Świt Szczecin – Górnik Konin
Pomorzanin Toruń – Bałtyk Gdynia
KP Starogard Gdański – Jarota Jarocin
Kotwica Kołobrzeg – Mieszko Gniezno
Nielba Wągrowiec – Pogoń II Szczecin
Flota Świnoujście – Unia Janikowo
Polonia Środa Wlkp. – Sokół Kleczew
Spadkowicz 1 – Spadkowicz 2

2 komentarzy

  • Link do komentarza realia życia piątek, 17 lipca 2020 09:38 napisane przez realia życia

    No a co. Ma brać sobie urlop zimą ? Przecież jego żona chce teraz jechać na urlop gdy jest ciepełko. A klub męża niech sobie z anim poczeka z dwa tygodnie.

  • Link do komentarza emil czwartek, 16 lipca 2020 22:02 napisane przez emil

    Mecz Mieszka na wyjezdzie ale prezesiunio ktoremu zabrano najlepsza zabawke tj AKADEMIE gdzie byly pieniazki od rodzicow no juz tak sie nie przejmuje pierwszym zespolei idze na dwa tygodnie na zasluzony wypoczynek!Tak trzymac!Rece opadaja!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane