Jesteś tutaj:Sport Bilety na mecz z Unią Tarnów już w sprzedaży
wtorek, 28 lipca 2020 13:34

Bilety na mecz z Unią Tarnów już w sprzedaży

  mn
Bilety na mecz z Unią Tarnów już w sprzedaży archiwum redakcji

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na sobotni mecz z Unią Tarnów. Przypomnijmy, że to rywal Car Gwarant Kapi Meble Budex Startu Gniezno w czwartej kolejce spotkań eWinner 1. Ligi Żużlowej.

Początek rywalizacji zaplanowanej na 1 sierpnia przy Wrzesińskiej o godzinie 14.00. Z uwagi na restrykcje związane z pandemią koronawirusa do sprzedaży otwartej trafiła ograniczona pula biletów.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom kibiców, uruchomiono stacjonarną dystrybucję biletów, którą prowadzi  Moto303 znajdujący się przy ul. Kościuszki 11A. Ponadto niezmiennie wejściówki dostępne są on-line, za pośrednictwem strony http://bilety.startgniezno.com

Ceny:
– normalny 40 zł
– ulgowy 30 zł
– dziecięcy 15 zł
Nie ma możliwości zakupu biletów na trybunę!

Dla osób do 12 roku życia włącznie obowiązują bilety dziecięce. Uczniowie szkół podstawowych wchodzą na stadion tylko z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom. Programy zawodów w cenie 10 zł dostępne będą tylko w dniu meczu na stoiskach z gastronomią.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane