Jesteś tutaj:Sport Kotwica pokonuje Mieszko Gniezno na inaugurację sezonu
niedziela, 02 sierpnia 2020 09:31

Kotwica pokonuje Mieszko Gniezno na inaugurację sezonu

  mn
Kotwica pokonuje Mieszko Gniezno na inaugurację sezonu archiwum redakcji

W sobotni poranek zespół MKS Mieszko Gniezno wyruszył do Kołobrzegu, po to aby o godzinie 17 zmierzyć się z tamtejszą Kotwicą.

Włodarze z Pierwszej Stolicy Polski otwarcie mówią, że w sezonie 20/21 interesuje ich utrzymanie. Z kolei dzisiejsi rywale przystępują do rozgrywek w zgoła odmiennych nastrojach, albowiem Kotwica to zespół, który zawsze niemal w ciemno można wpisywać w górną połowę tabeli.

Gnieźnianie przystępowali do meczu w składzie: Benedykciński, Jandy, Tomaszczak, Hoffmann, Bogajewski, Fiborek, Urbaniak, Brylewski, Matuszak, Bednarz, Klimacki. Trener gospodarzy Petr Nemec do boju od pierwszej minuty desygnował skład: Trojanowski, Gęsior, De Sousa, Furtado, Kalupa, Midzio, Szczyrba, Jakubov, Kowalski, Kozajda, Koźlik.Spotkanie sędziowali: Damian Dorn, Dariusz Drozd, Bartosz Kowalczyk.

Gnieźnianie skazani na pożarcie w pierwszej części spotkania pokazali iż przedwcześnie na portalach społecznościowych typowano wyniki 6:0 dla gospodarzy. Determinacja młodzieży prowadzonej przez trenera Bekasa była godna podziwu. Pierwszy nie tylko dzielnie się bronił, ale też groźnie kąsał rywala czego efektem była niewykorzystana 100% sytuacja Mieszkowców.

W drugiej części spotkania gospodarze strzelili dwie bramki, z czego pierwsze była autorstwem Gabriela De Sousa. Bramkarz Mieszkowów musiał uznać wyższość Brazylijczyka w 58 minucie. Drugi gol padł łupem Portugalczyka – Ednilsona Furtado. Na zegarze była 81 minuta.

Mieszkowcy wracają z nad morza z bagażem 2 bramek oraz dużym bagażem doświadczeń co w przypadku chęci sportowego rozwoju jest bardzo ważne. Zespół Mariusza Bekasa pokazał iż nie będzie chłopcami do bicia i każdy komu przyjedzie stanąć w szranki z zespołem ze Strumykowej na pewno nie będzie mógł automatycznie dopisać sobie 3 punkty do tabeli.
 

1 komentarz

 • Link do komentarza rezigiusz niedziela, 02 sierpnia 2020 20:07 napisane przez rezigiusz

  Sugeruje aby dać podwyżki oraz wynajmować klimatyzowany autokar oraz nocleg w 5* hotelu. Wszak pieniądze sa z Akademii Mieszka bo tam rodzice oprócz miesięcznej opłaty (ciekawe kto te nie małe pieniądze konsumuje) płacą za "wpisowe" (ciekawe co to jest to wpisowe) na turniejach jeśli dziecko zostanie cudem zaproszone "raz na rok" przez trenera choć nawet przy ponad 90% obecności nie zawsze tak bywa bo wiadomo na "gnieżnieński beton i układy" nie ma rady.

  Dla mnie jako rodzica dziecka które uczęszcza na treningi było pomyłką ze dałem sie synowi namówić. Przez dwa lata dziecko było na 3 lub 4 turniejach. Sorry pleców nie mam i nie jestem rodzicem typu "wazeliniaża" jak inni.

  Teraz jego rocznik tak podzielono ze bedzie grupa dzieci która będzie wysyłana na turnieje , a druga grupą będzie do kopania piłki "za pieniadze" nic nie wnoszące w trenowaniu dziecka.

  Dla mnie tez jest pod znakiem zapytania tzw. fair play z strony akademii wobec rodziców gdzie za brak treningów przez dwa tygodnie żąda sie pełnej opłaty choć usługa nie była wykonywana. No ale wiadomo rodziców ma się za ..... Ale co tam oni fair play słowa nie znają

  Ot cale tzw. bagienko całego Mieszka.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane