Jesteś tutaj:Sport Półkolonie z GOSiR-em
poniedziałek, 03 sierpnia 2020 12:02

Półkolonie z GOSiR-em

  mnopr
Półkolonie z GOSiR-em zdjęcie nadesłane

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacja tradycyjnie już jest organizatorem półkolonii na "sportowo". Tym razem przypadły one na czas wakacji letnich.

Półkolonie to ciekawa alternatywa na spędzenie wolnego czasu w mieście dla dzieci w wieku 7 - 14 lat. Jak informuje GOSiR, nad bezpieczeństwem dzieci czuwa wykwalifikowana kadra pedagogiczna wychowawców. Obowiązuje również dbałość o zachowanie wszelkich obostrzeń sanitarnych nałożonych na organizatorów tego typu wypoczynku.

Do tej pory w naszych  turnusach udział wzięło  234 dzieci, a GOSiR posiada jeszcze wolne miejsca na turnusy sierpniowe zaplanowane w poniższych terminach :

 - 03 - 07.08. 

 - 10 - 14.08.

 - 17 - 21.08.

 - 24 - 28.08.

W ramach atrakcji na półkoloniach proponowane są m.in.: zajęcia sportowe i rekreacyjne, pokazową lekcję języka angielskiego przygotowaną przez Szkołę Językową Freedom School, zabawy na basenie i Klubie Zabaw dla Dzieci Fantazja,  grę w kręgle w Hotelu Nest, pokazy capoeiry i pierwszej pomocy przedmedycznej., a także zajęcia z aerobiku i na kortach tenisowych.

Szczegółowy program półkolonii i dokumenty do pobrania znajdują się na stronie www.basengniezno.pl w zakładce "półkolonie". Informacji na temat letniego wypoczynku udzielaj i zapisy przyjmują pracownicy szatni basenowej tel. 61 424 86 04.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane