Jesteś tutaj:Sport Sukces młodej gnieźnianki w Pucharze Świata Karate
piątek, 11 września 2020 12:15

Sukces młodej gnieźnianki w Pucharze Świata Karate

  mnopr
Sukces młodej gnieźnianki w Pucharze Świata Karate zdjęcie nadesłane

W miniony czwartek zawodniczka Klubu Karate Inochi Gniezno zdobyła złoty medal w pucharowych zawodach.

W czwartek 10 września Jolanta Woźniak, na co dzień zawodniczka Klubu Karate Inochi Gniezno, podczas zawodów Pucharu Świata Karate WUKF w Szczecinie w silnie obsadzonej konkurencji kata dziewcząt zdobyła złoty medal.

Młoda gnieźnianka okazała się najlepsza w punktowanych walkach półfinałowych. Swoim finałowym występem jeszcze powiększyła swoją przewagę, deklasując również dobrze przygotowane do zawodów swoje rywalki. Gratulujemy serdecznie ogromnego sukcesu reprezentantce Inochi Gniezno.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane