Jesteś tutaj:Sport Nowy nabór akademii PS Gniezno
sobota, 12 września 2020 10:34

Nowy nabór akademii PS Gniezno

  mnopr
Nowy nabór akademii PS Gniezno zdjęcie nadesłane

Piłkarska Szkółka Gniezno ogłosiła nowy nabór do swojej sekcji - zainteresowani mogą się już zgłaszać.

Z początkiem września PS Gniezno ogłosił nabór dla dzieci - do udziału zaproszone są wszystkie chętne do gier i zabaw z piłką pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. W tym roku nowość - utworzone zostały grupy dla podopiecznych w wieku 3 i 4 lat.

Ponadto PS Gniezno zaprasza do osobnych zespołów dziewczęcych od 3 do 14 roku życia oraz chłopców w rocznikach 2015/14, 2013/12, 2011/2010 i 2008/9. Przedstawiciele PS Gniezno uczestniczą w wielu turniejach i ligach w całej Polsce. Więcej informacji pod nr tel. 534-815-267.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane