Jesteś tutaj:Sport Trzecia edycja Biegu Królika za nami
niedziela, 13 września 2020 15:00

Trzecia edycja Biegu Królika za nami

 

Słoneczna niedziela przebiegła - dosłownie - pod hasłem przeszkód, kurzu i potu. Na specjalnie utworzonym do tego torze przy ul. Powstańców Wielkopolskich odbył się III Bieg Królika.

Najmłodsi mieszkańcy nie tylko Gniezna, ale także z różnych miejscowości regionu, pojawili się wraz z rodzicami i opiekunami na kolejnej edycji biegu wyczynowego, stworzonego specjalnie dla nich. Na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 przy ul. Powstańców Wielkopolskich pojawił się tor przeszkód, przygotowany dla dzieci w różnym wieku i o różnych dystansach - od 350 metrów dla tych najmłodszych, którzy mogli pobiec z rodzicami po aż 2500 metrów dla tych najsilniejszych, którym nie jest straszny wysiłek i zmęczenie. Co prawda każdy na mecie mógł liczyć na medale, ale najlepsi w swoich kategoriach mogli otrzymać nagrody ufundowane przez Sklepy JAGODA SAM.

Ponadto na uczestników wydarzenia czekał pokaz sprzętu ratunkowego i gaśniczego OSP Modliszwo, malowanie twarzy, bańki mydlane, laser tag itp. Poniżej zdjęcia z biegów najniższych kategorii.

 

5 komentarzy

 • Link do komentarza Pókico wtorek, 15 września 2020 22:44 napisane przez Pókico

  Co dalej z tymi oponami? Dzisiaj nadal leżały na Powstańców Wlkp. Kto to kiedy w końcu posprząta?

 • Link do komentarza Matej niedziela, 13 września 2020 22:31 napisane przez Matej

  Gniezno Koronawirusa nie zno :) za granicą się zarazisz, ale na festynie już nie. A po sklepach chodzą i sprawdzają czy ludzie maseczki nosza

 • Link do komentarza otyły niedziela, 13 września 2020 17:43 napisane przez otyły

  Ciągną i pchają te swoje dzieci a sami by stu metrów nie przebiegli.....

 • Link do komentarza D. M. niedziela, 13 września 2020 17:02 napisane przez D. M.

  Zawody fajnie zorganizowane....z małą uwagą na przyszłość. Nie wszyscy pokonywali przeszkody tak jak powinni przez co zawodnicy co dokładnie tor przechodzili byli z tego tytułu poszkodowani. ( Głównie chodzi o pionowe opony zawieszone na belce)Ten kto źle przeszkodę przechodzi powinien raz jeszcze wykonać ją poprawnie i tego powinni organizatorzy dopilnować. Pozdrawiam

 • Link do komentarza Nlody niedziela, 13 września 2020 15:17 napisane przez Nlody

  Ile tam kosztowalo wpisowe? 80zl? Niezle niezle.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane