Jesteś tutaj:Sport Triathlon Lubochnia Adventure Race już wkrótce
środa, 16 września 2020 13:27

Triathlon Lubochnia Adventure Race już wkrótce

 
Triathlon Lubochnia Adventure Race już wkrótce źródło: Lubochnia Adventure Race

W ostatnią sobotę września odbędzie się kolejna edycja triathlonu Lubochnia Adventure Race 2020 na kajak, rower i bieg. 

Już 26 września zaplanowano kolejną edycję zawodów, wymagających sporych umiejętności od jego uczestników. Tego dnia wyruszy Lubochnia Adventure Race, w której przewidziano rywalizację na dwóch dystansach i w trzech kategoriach: solo, zespół dwuosobowy oraz sztafeta. 

Start i meta zawodów znajdować się będzie na plaży w pobliżu Przystani Bielnik - start dłuższego dystansu przewidziano na godzinę 11, a krótszego na godzinę 12. Limit uczestników przewidziano na 150 osób.

Zainteresowani udziałem w zawodach mogą zapoznać się z ich regulaminem, zapisami oraz innymi szczegółami na stronie Time4Run

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane