Jesteś tutaj:Sport Bilety na spotkanie z eWinner Apatorem
czwartek, 01 października 2020 09:49

Bilety na spotkanie z eWinner Apatorem

 

W poniedziałek 5 października żużlowcy Car Gwarant Kapi Meble Budex Startu Gniezno podejmą na własnym torze drużynę eWinner Apatora Toruń.

Początek spotkania zaplanowano o godzinie 19.15. Będzie to ostatni mecz sezonu 2020. Trwa już sprzedaż biletów na to wydarzenie.

Wejściówki są dostępne on-line, niezmiennie pod adresem http://bilety.startgniezno.com. Tradycyjnie sprzedaż prowadzi też nasz punkt partnerski – Moto303 zlokalizowany przy ul. Kościuszki 11A. Ponadto w dniu meczu bilety wstępu będzie można zakupić przed stadionem.

Ceny przedstawiają się następująco:
– trybuna – 55 zł
– normalny – 40 zł
– ulgowy – 30 zł
– dziecięcy – 15 zł

Sponsorem meczu jest Galwatech – Cynkownia Galwaniczna mieszcząca się w Mogilnie.

1 komentarz

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane