Jesteś tutaj:Sport Gnieźnianin w wielkim finale programu „Ninja Warrior Polska”
piątek, 09 października 2020 16:53

Gnieźnianin w wielkim finale programu „Ninja Warrior Polska”

  mn
Gnieźnianin w wielkim finale programu „Ninja Warrior Polska” zdjęcie nadesłane

Po morderczych eliminacjach nadszedł czas na wielki finał „Ninja Warrior Polska”. Do najtrudniejszego i najbardziej emocjonującego etapu programu dotarło 24 najsilniejszych i najodważniejszych zawodników z całej Polski - wśród nich Michał Wrzesiński z Gniezna.

Tor finałowy „Ninja Warrior Polska” wymaga od uczestników hartu ducha, pomysłowości i niemal nadludzkiej sprawności fizycznej. Zawodnicy mierzą się ze samym sobą, ale przede wszystkim muszą pokonać trasę pełną przeszkód, która sprawia, że z każdą minutą tracą siły. Przez 23 lata emisji programu w kilkudziesięciu krajach na świecie tylko 9 uczestnikom udało się przejść przez wszystkie finałowe przeszkody i zdobyć legendarną górę Midoryama. Czy w tym roku do tak elitarnego grona dołączy Polak? A może będzie to Michał Wrzesiński z Gniezna? O tym przekonamy się już 13 października o godz. 20:05 w Polsacie!

Michał Wrzesiński  to specjalista ds. sprzedaży z Gniezna, który każdą wolną chwilę spędza na ściance wspinaczkowej realizując się jako instruktor. Do jednego z jego największych osiągnięć należy poprowadzenie drogi wspinaczkowej o stopniu trudności 8a+ w skali francuskiej. Michał występ w finale zagwarantował sobie już w pierwszym odcinku programu, meldując się na mecie toru półfinałowego z czasem 2 minuty 39 sekund.  
 

1 komentarz

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane