Jesteś tutaj:Sport Basen i siłownia GOSiR zawieszona
piątek, 16 października 2020 07:52

Basen i siłownia GOSiR zawieszona

 

GOSiR poinformował, że zgodnie z regulacjami, od soboty do odwołania zamknięte zostają basen oraz siłownia na nowej hali.

W piątkowy ranek Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji poinformował, że od dnia 17 października do odwołania zostaje zawieszona działalności gnieźnieńskiego basenu oraz siłowni na basenie przy ul. Bł. Jolenty 5 i siłowni na nowej hali przy ul. Sportowej 3. Jest to wynik obostrzeń, które od tego dnia mają wejść w życie na tego typu obiektach. 

Jak nadmieniono dalej, wydarzenia sportowe realizowane na obiektach GOSiR odbywać się mogą z zachowaniem aktualnych zasad reżimu sanitarnego i bez udziału publiczności.
 

2 komentarzy

  • Link do komentarza Anna wtorek, 20 października 2020 21:58 napisane przez Anna

    UWAGA
    Od 20 października 2020 basen wznowił działalność dla zorganizowanych grup sportowych tj. nauki pływania, AQUA aerobiku. szczególy sa na stronie http://www.basengniezno.pl.

  • Link do komentarza Suweren sobota, 17 października 2020 07:39 napisane przez Suweren

    I rzad okłamał obywateli. Pamiętam słowa premiera nie bójcie siw wirus jest juz w odwrocie, chodźcie na wybory, badz te o braku lockdown 2 i co wyszło jak zwykle to samo. Precz z zdrajcami. Odzyskajmy nasz nardo. Rzad działa bez podstawy prawa. Wyciągnijmy przeciw nim konsekwencje.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane