Jesteś tutaj:Sport Mieszko Gniezno przywraca zespół juniorów
piątek, 06 listopada 2020 07:25

Mieszko Gniezno przywraca zespół juniorów

  mnopr
Mieszko Gniezno przywraca zespół juniorów zdjęcie nadesłane

Zarząd Miejskiego Klubu Sportowego Mieszko Gniezno podjął decyzję o powołaniu do życia drużyny juniorów - pierwszy trening już został zaplanowany.

Klub ze Strumykowej poinformował o powrocie do treningów drużyny juniorów. Pierwszy otwarty trening prowadzony przez trenera Tomasza Zakrzewskiego odbędzie się 9 listopada o godzinie 20:00 na stadionie. Klub gwarantuje darmowe treningi, pełnowymiarowe boisko, nadzór trenera pierwszego zespołu, sprzęt treningowy oraz - przy odpowiedniej liczbie zawodników - zgłoszenie do ligi WZPN.

Nowopowstała drużyna juniorów docelowo ma zostać zgłoszona do rozgrywek ligowych, oraz w dalszej perspektywie zasilić zespół seniorów. Zainteresowani mogą pozyskać więcej informacji pod numerem 692 203 289.

1 komentarz

  • Link do komentarza Wujek piątek, 06 listopada 2020 22:01 napisane przez Wujek

    Teraz się obudzili po dwóch latach rozwiązali rocznik 2003mimo że prowadzili w rozgrywkach kto z trenerów z akademi wstawił się za tymi chłopcami wtedy w 2018roku nikt nie chciał słuchać rodziców ani trenera kuryly dzisiaj ci chłopacy albo skończyli grać albo grają w innych klubach czy oni mogliby tym ludziom zaufać na nowo watpliwe

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane