Jesteś tutaj:Sport Karatecy Inochi Gniezno Mistrzami Polski Karate UWK
poniedziałek, 16 listopada 2020 08:19

Karatecy Inochi Gniezno Mistrzami Polski Karate UWK

  mn
Karatecy Inochi Gniezno Mistrzami Polski Karate UWK zdjęcie nadesłane

W minioną sobotę zawodnicy Klubu Karate Inochi Gniezno: Jolanta Woźniak i Łukasz Wiśniewski wystartowali w Otwartych Mistrzostwach Polski Karate UWK w Kobylnicy. Wrócili z zawodów z czterema medalami i tytułami Mistrzów Polski.

Jolanta Woźniak w kategorii kata dziewcząt 11-12 lat po raz kolejny okazała się najlepsza zdobywając bezkonkurencyjnie pierwsze miejsce.

Z kolei Łukasz Wiśniewski walcząc w konkurencjach kumite seniorów zdobył podczas Mistrzostw aż 3 medale. Srebro w kumite drużynowym Rotation, srebro w kumite ind. Shobu Sanbon oraz złoto w kumite ind. Karate Combat. Gratulujemy zawodnikom i czekamy na kolejne sukcesy.

1 komentarz

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane