Jesteś tutaj:Sport Trening z Jakubem Zawistowskim w Dynamic Strong Gniezno
czwartek, 19 listopada 2020 07:56

Trening z Jakubem Zawistowskim w Dynamic Strong Gniezno

  mnopr

Dynamic Strong zaprasza na trening z udziałem Jakuba Zawistowskiego, znanym z udziału w pierwszej edycji Ninja Warrior Polska.

Jakub „Gładki” Zawistowski poprowadzi dla uczestników przeszkodowy trening na klubowych zawiesiach w najlepszy możliwy sposób. W trakcie tego swojego rodzaju warsztatu, przekaże całą swoją tajemną wiedzę.

Trening odbędzie się w sobotę 21 listopada br. Możliwe są jeszcze zapisy na drugą godzinę spotkania 13:40 - 14:55. Maksymalnie może być 14 osób w grupie - koszt 35 zł.

Jak się zapisać? Należy dokonać przelew na określoną kwotę na nr konta: 39 1050 1520 1000 0091 1288 2502 w tytule wpisując swoje "Imię + Nazwisko" + dopisek "Gładki". O pewnym miejscu na treningu decyduje kolejność wpłat na konto.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane