Jesteś tutaj:Sport Sukcesy karateków Inochi Gniezno
wtorek, 22 grudnia 2020 08:23

Sukcesy karateków Inochi Gniezno

  mnopr

W minioną niedzielę odbyły się ostatnie w tym roku zawody karate, w których uczestniczyli zawodnicy Klubu Karate Inochi Gniezno - tym razem przywieźli 7 medali.

Podczas XVII Mikołajkowego Turnieju Karate Młodych Talentów odbywającego się w Swarzędzu, startowała tylko Lena Łączyńska, która wywalczyła złoty medal w konkurencji kata żółtych pasów 10-11 lat. Natomiast w XVI Swarzędzkich Mistrzostwach KARATE o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz wyniki były następujące:

  • Oliwier Krysztofiak - złoto kata chłopców 8-9 lat
  • Zuzanna Gbur - złoto kata dziewcząt 10-11 lat
  • Lena Łączyńska - srebro kata dziewcząt 10-11 lat
  • Alicja Kaszyńska - brąz kata dziewcząt 10-11 lat
  • Jolanta Woźniak - brąz kata dziewcząt 10-11 lat, brąz kumite dziewcząt 10-11 lat.

Zawodniczki z Gniezna znów musiały walczyć ze sobą w najliczniej obsadzonej konkurencji kata dziewcząt 10-11 lat i ostatecznie, już po raz kolejny zajęły całe podium. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w Nowym Roku!
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane