Jesteś tutaj:Sport Na basen powraca nauka pływania
wtorek, 16 lutego 2021 08:32

Na basen powraca nauka pływania

 

Od miesiąca marca br. GOSiR przywraca kursy z nauki pływania na gnieźnieńskim basenie. Będą one skierowane do osób chcących nauczyć się pływać lub by udoskonalić swoje umiejętności.

Pływanie rozwija koordynację ruchową, rzeźbi całą sylwetkę, napina mięśnie. Umiejętność tę można trenować przez cały rok i można ją zdobyć w każdym wieku i w każdym momencie. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

Zapisy na kursy przyjmowane są w terminie od 16 lutego do 12 marca br. w szatni basenu. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy szatni basenowej pod numerem telefonu 61 424 86 04 lub 660 348 114.

Planowane rozpoczęcie kursów to 13 i 14 marca br. Zakończenie zaplanowano na 30 maja br. Koszt kursu 20 – godzinnego to 390 zł.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane