Jesteś tutaj:Sport Sparing trampkarzy Akademii Pelikan Niechanowo
poniedziałek, 22 lutego 2021 08:57

Sparing trampkarzy Akademii Pelikan Niechanowo

  mn

W miniony weekend trampkarze Akademii Pelikan Niechanowo udali się do Poznania na spotkanie sparingowe gdzie przyszło im się zmierzyć z Przemysławem Poznań.

Początek spotkanie należał do podopiecznych Zbigniewa Kościańskiego, gdzie to jego podopieczni dyktowali warunki i prowadzili grę. Do przerwy zespół z Plant prowadził 2:0. Druga połowa to wyrównana walka i ostateczny wynik 6:4 dla gospodarzy.

Warto zaznaczyć iż był to pierwszy sparing rozegrany na świeżym powietrzu a podopieczni trenera Kościańskiego do tej pory trenowali tylko na hali pracując nad motoryką. Spotkanie pokazało iż zespół trampkarzy dysponuję szerokim składem gdyż zawodnicy rezerwowi bardzo dobrze weszli w mecz zastępując podstawowych graczy. Wg opinii trenera cały zespół wypadł lepiej niż dobrze. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane