Jesteś tutaj:Sport Zajęcia z aqua aerobiku na basenie
niedziela, 23 maja 2021 09:42

Zajęcia z aqua aerobiku na basenie

  mnopr

Ruch w wodzie przy muzyce. Bez obciążeń, bez kontuzji, ale za to ze świetnymi efektami dla ciała i duszy …to zajęcia z aqua aerobiku, na które zaprasza Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji.

W zajęciach aqua-aerobiku może uczestniczyć praktycznie każdy, zarówno osoby młode jak i starsze, szczupłe czy też zmagające się z nadwagą. Woda stawiając opór, staje się narzędziem naturalnie modelującym sylwetkę. W porównaniu z innymi formami aktywności, ruch w wodzie praktycznie nie obciąża stawów i kręgosłupa. Nie trzeba umieć pływać, żeby móc ćwiczyć w wodzie!

Zajęcia prowadzi wykwalifikowana instruktorka fitness i aqua-arobiku. Pierwsze zajęcia ruszają już 1 czerwca br. o godz. 19.30, a organizatorzy zapraszają w terminach: wtorki, środy i czwartki o godz. 19.30.

Szczegółowych informacji udziela instruktorka : Ania 728 718 254. Zapisy na zajęcia prowadzone są w kasie basenowej  Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Bł. Jolenty 5, tel. /61/ 424 86 04, 660 348 114. Dostępne są też na www.basengniezno.pl

Nie trzeba umieć pływać, żeby móc ćwiczyć w wodzie !!!

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane