Jesteś tutaj:Sport Pelikan poznał ramowy terminarz 5 ligi
czwartek, 22 lipca 2021 07:39

Pelikan poznał ramowy terminarz 5 ligi

  mn

W minioną środę WZPN opublikował ramowy terminarz rundy jesiennej 5 ligi grupy 2, gdzie został ulokowany Pelikan Niechanowo.

W pierwszej kolejce, która będzie miała miejsce 21.08.2021 Pelikan uda się do Dopiewa aby tam zmierzyć się z zespołem GKS Dopiewo – spadkowiczem z 4 ligi. Inauguracja na Plantach tydzień później – 28.08.2021. Godziny poszczególnych meczy będą podawane bliżej samego wydarzenia sportowego.

Terminarz rundy jesiennej:

Kolejka 1 w dniach 21-08-2021/22-08-2021
VITCOVIA Witkowo - MEBLORZ SWARZĘDZ 2021-08-21
ORKAN Konarzewo - PŁOMIEŃ Przyprostynia 2021-08-21
GROM Camperspol Plewiska - NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. 2021-08-21
CZARNI Czerniejewo - LIPNO Stęszew 2021-08-21
1922 LECHIA Kostrzyn - STELLA Luboń 2021-08-21
ORKAN Chorzemin - PIAST Kobylnica 2021-08-21
GKS Dopiewo - PELIKAN Niechanowo 2021-08-21
POLONUS Kazimierz Biskupi - POLANIN Strzałkowo 2021-08-21
Kolejka 2 w dniach 28-08-2021/29-08-2021
MEBLORZ SWARZĘDZ - POLANIN Strzałkowo 2021-08-28
PELIKAN Niechanowo - POLONUS Kazimierz Biskupi 2021-08-28
PIAST Kobylnica - GKS Dopiewo 2021-08-28
STELLA Luboń - ORKAN Chorzemin 2021-08-28
LIPNO Stęszew - 1922 LECHIA Kostrzyn 2021-08-28
NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - CZARNI Czerniejewo 2021-08-28
PŁOMIEŃ Przyprostynia - GROM Camperspol Plewiska 2021-08-28
VITCOVIA Witkowo - ORKAN Konarzewo 2021-08-28
Kolejka 3 w dniach 04-09-2021/05-09-2021
ORKAN Konarzewo - MEBLORZ SWARZĘDZ 2021-09-04
GROM Camperspol Plewiska - VITCOVIA Witkowo 2021-09-04
CZARNI Czerniejewo - PŁOMIEŃ Przyprostynia 2021-09-04
1922 LECHIA Kostrzyn - NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. 2021-09-04
ORKAN Chorzemin - LIPNO Stęszew 2021-09-04
GKS Dopiewo - STELLA Luboń 2021-09-04
POLONUS Kazimierz Biskupi - PIAST Kobylnica 2021-09-04
POLANIN Strzałkowo - PELIKAN Niechanowo 2021-09-04
Kolejka 4 w dniach 11-09-2021/12-09-2021
MEBLORZ SWARZĘDZ - PELIKAN Niechanowo 2021-09-11
PIAST Kobylnica - POLANIN Strzałkowo 2021-09-11
STELLA Luboń - POLONUS Kazimierz Biskupi 2021-09-11
LIPNO Stęszew - GKS Dopiewo 2021-09-11
NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - ORKAN Chorzemin 2021-09-11
PŁOMIEŃ Przyprostynia - 1922 LECHIA Kostrzyn 2021-09-11
VITCOVIA Witkowo - CZARNI Czerniejewo 2021-09-11
ORKAN Konarzewo - GROM Camperspol Plewiska 2021-09-11
Kolejka 5 w dniach 18-09-2021/19-09-2021
GROM Camperspol Plewiska - MEBLORZ SWARZĘDZ 2021-09-18
CZARNI Czerniejewo - ORKAN Konarzewo 2021-09-18
1922 LECHIA Kostrzyn - VITCOVIA Witkowo 2021-09-18
ORKAN Chorzemin - PŁOMIEŃ Przyprostynia 2021-09-18
GKS Dopiewo - NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. 2021-09-18
POLONUS Kazimierz Biskupi - LIPNO Stęszew 2021-09-18
POLANIN Strzałkowo - STELLA Luboń 2021-09-18
PELIKAN Niechanowo - PIAST Kobylnica 2021-09-18
Kolejka 6 w dniach 25-09-2021/26-09-2021
MEBLORZ SWARZĘDZ - PIAST Kobylnica 2021-09-25
STELLA Luboń - PELIKAN Niechanowo 2021-09-25
LIPNO Stęszew - POLANIN Strzałkowo 2021-09-25
NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - POLONUS Kazimierz Biskupi 2021-09-25
PŁOMIEŃ Przyprostynia - GKS Dopiewo 2021-09-25
VITCOVIA Witkowo - ORKAN Chorzemin 2021-09-25
ORKAN Konarzewo - 1922 LECHIA Kostrzyn 2021-09-25
GROM Camperspol Plewiska - CZARNI Czerniejewo 2021-09-25
Kolejka 7 w dniach 02-10-2021/03-10-2021
CZARNI Czerniejewo - MEBLORZ SWARZĘDZ 2021-10-02
1922 LECHIA Kostrzyn - GROM Camperspol Plewiska 2021-10-02
ORKAN Chorzemin - ORKAN Konarzewo 2021-10-02
GKS Dopiewo - VITCOVIA Witkowo 2021-10-02
POLONUS Kazimierz Biskupi - PŁOMIEŃ Przyprostynia 2021-10-02
POLANIN Strzałkowo - NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. 2021-10-02
PELIKAN Niechanowo - LIPNO Stęszew 2021-10-02
PIAST Kobylnica - STELLA Luboń 2021-10-02
Kolejka 8 w dniach 09-10-2021/10-10-2021
MEBLORZ SWARZĘDZ - STELLA Luboń 2021-10-09
LIPNO Stęszew - PIAST Kobylnica 2021-10-09
NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - PELIKAN Niechanowo 2021-10-09
PŁOMIEŃ Przyprostynia - POLANIN Strzałkowo 2021-10-09
VITCOVIA Witkowo - POLONUS Kazimierz Biskupi 2021-10-09
ORKAN Konarzewo - GKS Dopiewo 2021-10-09
GROM Camperspol Plewiska - ORKAN Chorzemin 2021-10-09
CZARNI Czerniejewo - 1922 LECHIA Kostrzyn 2021-10-09
Kolejka 9 w dniach 16-10-2021/17-10-2021
1922 LECHIA Kostrzyn - MEBLORZ SWARZĘDZ 2021-10-16
ORKAN Chorzemin - CZARNI Czerniejewo 2021-10-16
GKS Dopiewo - GROM Camperspol Plewiska 2021-10-16
POLONUS Kazimierz Biskupi - ORKAN Konarzewo 2021-10-16
POLANIN Strzałkowo - VITCOVIA Witkowo 2021-10-16
PELIKAN Niechanowo - PŁOMIEŃ Przyprostynia 2021-10-16
PIAST Kobylnica - NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. 2021-10-16
STELLA Luboń - LIPNO Stęszew 2021-10-16
Kolejka 10 w dniach 23-10-2021/24-10-2021
MEBLORZ SWARZĘDZ - LIPNO Stęszew 2021-10-23
NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - STELLA Luboń 2021-10-23
PŁOMIEŃ Przyprostynia - PIAST Kobylnica 2021-10-23
VITCOVIA Witkowo - PELIKAN Niechanowo 2021-10-23
ORKAN Konarzewo - POLANIN Strzałkowo 2021-10-23
GROM Camperspol Plewiska - POLONUS Kazimierz Biskupi 2021-10-23
CZARNI Czerniejewo - GKS Dopiewo 2021-10-23
1922 LECHIA Kostrzyn - ORKAN Chorzemin 2021-10-23
Kolejka 11 w dniach 30-10-2021/31-10-2021
ORKAN Chorzemin - MEBLORZ SWARZĘDZ 2021-10-30
GKS Dopiewo - 1922 LECHIA Kostrzyn 2021-10-30
POLONUS Kazimierz Biskupi - CZARNI Czerniejewo 2021-10-30
POLANIN Strzałkowo - GROM Camperspol Plewiska 2021-10-30
PELIKAN Niechanowo - ORKAN Konarzewo 2021-10-30
PIAST Kobylnica - VITCOVIA Witkowo 2021-10-30
STELLA Luboń - PŁOMIEŃ Przyprostynia 2021-10-30
LIPNO Stęszew - NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. 2021-10-30
Kolejka 12 w dniach 06-11-2021/07-11-2021
MEBLORZ SWARZĘDZ - NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. 2021-11-06
PŁOMIEŃ Przyprostynia - LIPNO Stęszew 2021-11-06
VITCOVIA Witkowo - STELLA Luboń 2021-11-06
ORKAN Konarzewo - PIAST Kobylnica 2021-11-06
GROM Camperspol Plewiska - PELIKAN Niechanowo 2021-11-06
CZARNI Czerniejewo - POLANIN Strzałkowo 2021-11-06
1922 LECHIA Kostrzyn - POLONUS Kazimierz Biskupi 2021-11-06
ORKAN Chorzemin - GKS Dopiewo 2021-11-06
Kolejka 13 w dniach 13-11-2021/14-11-2021
GKS Dopiewo - MEBLORZ SWARZĘDZ 2021-11-13
POLONUS Kazimierz Biskupi - ORKAN Chorzemin 2021-11-13
POLANIN Strzałkowo - 1922 LECHIA Kostrzyn 2021-11-13
PELIKAN Niechanowo - CZARNI Czerniejewo 2021-11-13
PIAST Kobylnica - GROM Camperspol Plewiska 2021-11-13
STELLA Luboń - ORKAN Konarzewo 2021-11-13
LIPNO Stęszew - VITCOVIA Witkowo 2021-11-13
NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - PŁOMIEŃ Przyprostynia 2021-11-13
Kolejka 14 w dniach 20-11-2021/21-11-2021
MEBLORZ SWARZĘDZ - PŁOMIEŃ Przyprostynia 2021-11-20
VITCOVIA Witkowo - NASZA DYSKOBOLIA
GRODZISK WLKP. 2021-11-20
ORKAN Konarzewo - LIPNO Stęszew 2021-11-20
GROM Camperspol Plewiska - STELLA Luboń 2021-11-20
CZARNI Czerniejewo - PIAST Kobylnica 2021-11-20
1922 LECHIA Kostrzyn - PELIKAN Niechanowo 2021-11-20
ORKAN Chorzemin - POLANIN Strzałkowo 2021-11-20
GKS Dopiewo - POLONUS Kazimierz Biskupi 2021-11-20
Kolejka 15 w dniach 27-11-2021/28-11-2021
POLONUS Kazimierz Biskupi - MEBLORZ SWARZĘDZ 2021-11-27
POLANIN Strzałkowo - GKS Dopiewo 2021-11-27
PELIKAN Niechanowo - ORKAN Chorzemin 2021-11-27
PIAST Kobylnica - 1922 LECHIA Kostrzyn 2021-11-27
STELLA Luboń - CZARNI Czerniejewo 2021-11-27
LIPNO Stęszew - GROM Camperspol Plewiska 2021-11-27
NASZA DYSKOBOLIA GRODZISK WLKP. - ORKAN Konarzewo 2021-11-27
PŁOMIEŃ Przyprostynia - VITCOVIA Witkowo 2021-11-27
 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane