Jesteś tutaj:Sport Jesienna edycja kursów nauki pływania
środa, 22 września 2021 07:38

Jesienna edycja kursów nauki pływania

  mn

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na jesienną edycję kursów nauki pływania na basenie.

To dobra okazja, by przeżyć wodną przygodę ucząc się od podstaw lub doskonaląc swoje umiejętności pływania. Dla najmłodszych będzie to na pewno przydatne w przyszłości.

W ramach wakacyjnej edycji kursów pływania prowadzone będą zarówno podstawowe, jak i doskonalące - terminy:

  • Kurs nauki pływania dla małych dzieci (w wieku od 3 do 5 lat). Rozpoczęcie zajęć - 7 i 8 października br. Zakończenie zajęć - 9 i 10 grudnia br. Koszt kursu 10 - godzinnego z udziałem rodzica to 370 zł.
  • Kurs podstawowej nauki pływania i doskonalenia pływaniaRozpoczęcie zajęć - 9 i 10 października br. Zakończenie zajęć - 12 grudnia br. Koszt kursu 20 – godzinnego to 390 zł.

Zapisy od 17 września do 6 października br. Szczegółowe informacje u pracowników szatni basenowej tel. 61 424 86 04, 660 348 114. Płatność w kasie basenu. 

Na basenie obowiązują zasady reżimu sanitarnego dotyczące m.in. zachowania dystansu społecznego 1.5 m, dezynfekcji rąk i sprzętu sportowego oraz obowiązku zakrywania nosa i ust w wyznaczonych strefach.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane