Jesteś tutaj:Sport Gnieźnianka wzięła udział w programie Ninja Warrior
środa, 22 września 2021 08:01

Gnieźnianka wzięła udział w programie Ninja Warrior

 
Gnieźnianka wzięła udział w programie Ninja Warrior źródło: Ninja Warrior Polska

Pochodząca z Pierwszej Stolicy Polski Paula Kulig wzięła udział w programie emitowanym na kanale Polsat. Ostatecznie dotarła do półfinału.

Program jest reality show, polegającym na pokonywaniu bardzo trudnego toru przeszkód. Od zawodników przede wszystkim wymaga się dużo siły i determinacji, które mogą predysponować do pokonania różnych zadań znajdujących się na trasie. 

Podczas wtorkowej emisji Ninja Warrior można było obejrzeć w akcji gnieźniankę Paulę Kulig, która zaprezentowała swoje wyjątkowe umiejętności i siłę, przechodząc etap eliminacyjny programu. Ostatecznie przedstawicielka Grodu Lecha dotarła do półfinału, gdzie musiała ulec jednej z przeszkód. Reprezentantce Gniezna pozostaje pogratulować występu i woli walki do samego końca. 

 

1 komentarz

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane