Jesteś tutaj:Sport „Rowerem po zdrowie” już w najbliższą sobotę
czwartek, 14 października 2021 17:07

„Rowerem po zdrowie” już w najbliższą sobotę

  mn

W ramach projektu "Sportowe Wakacje +" w imieniu Fundacji "Zatrzymać Czas" zapraszamy na wydarzenie "Rowerem po zdrowie".

W sobotę, 16 października, o godzinie 14:00 spotykamy się na gnieźnieńskim Rynku, skąd rowerami wyruszymy w kierunku Ośrodka Jeździeckiego Zielona Enklawa (ul. Pustachowska).

Na miejscu na przybyłych oczekiwać będą ciepłe napoje i ognisko (wyżywienie we własnym zakresie). Celem przejazdu poza aktywnością ruchową, do której zachęcamy na co dzień, jest promocja turystyki rowerowej. Na spotkania zapraszamy w imieniu organizatorów całe rodziny, kolarzy, uczniów, wielbicieli dwóch kółek oraz te, osoby które chcą spotkać się z Mieczysławem Nowickim oraz Tadeuszem Mytnikiem - naszymi Olimpijczykami i ambasadorami programu. Zachęcamy również do zapoznania się z poprzednimi edycjami wydarzeń "Rowerem po zdrowie", organizowanych w innych miastach

https://www.facebook.com/seniornarowerze

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane