Jesteś tutaj:Sport Ruszyła jesienna rywalizacja rowerowa
wtorek, 19 października 2021 10:00

Ruszyła jesienna rywalizacja rowerowa

  UM

Stwierdzamy z ogromną przyjemnością, że wielu spośród Gnieźnian wybiera coraz częściej rower, jako środek transportu. Wśród cyklistów znane jest powiedzenie „nie ma złej pogody na rower, tylko złe ubranie”

Dlatego zachęcamy Was, do wyszukania w swoich szafach odpowiedniego stroju, w którym do końca października będzie się kręcić kilometry w ramach akcji „Nie-oficjalne zakończenie sezonu”. Organizatorem wydarzenia jest Miasto Bydgoszcz, a udział w nim odbywa się za pośrednictwem aplikacji Aktywne Miasta.

Rywalizacja ma charakter otwarty. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację „Aktywne Miasta”  i dołączyć do akcji w zakładce „Rywalizacje”. Dołączyć do zabawy można będzie od momentu jej udostępnienia w aplikacji, do ostatniego dnia października. Wykonując trening należy włączyć aktywność jazda na rowerze lub kolarstwo i ruszyć w drogę.

Miasto Bydgoszcz przygotowało nagrody w postaci koszulek rowerowych dla najlepszych trójek w siedmiu kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn: 0-17, 18-24, 25-34, 35-44, 45-54, 55-64, 65+. Ranking uczestników będzie na bieżąco dostępny w panelu „Rywalizacje” w aplikacji.

Rowerowe nagrody, również będzie można wykręcić w ramach gnieźnieńskich wyzwań, w które mamy nadzieje z ochotą się wkręcicie. Szczegóły wyzwań zainteresowanym przekażemy m.in. poprzez wiadomości w aplikacji Aktywne Miasta – bądźcie czujni. Do zobaczenia na szosie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane