Jesteś tutaj:Sport Dublet w speedrowerowych rozgrywkach ligowych
środa, 20 października 2021 08:06

Dublet w speedrowerowych rozgrywkach ligowych

  Orzeł Gniezno
Dublet w speedrowerowych rozgrywkach ligowych źródło: Orzeł Gniezno

Sezon 2021 przechodzi już do historii. Speedrowerzyści Orła Gniezno spisali się w nim wyśmienicie. W rozgrywkach ligowych zgarnęli wszystko, co tylko można było zdobyć.

Niewiele osób przewidywało, że Aseko Orzeł Gniezno może pokusić się o sukces, który zgarnął w minioną niedzielę. Podopieczni Marcina Puka wygrali rozgrywki CS Superligi. Drużynowe Mistrzostwo Polski świętowali na terenie ustępującego championa kraju – Śląska Świętochłowice.

Mistrzostwo zawdzięczają przede wszystkim wspaniałej postawie w pierwszym meczu w Gnieźnie. Przy Parkowej – totalnie niespodziewanie – pokonali zespół ze Świętochłowic aż 26 punktami. Tej przewagi po prostu nie można było roztrwonić!

- Drużynowe Mistrzostwo Polski bardzo cieszy. Tym bardziej, że to kolejny wspaniały sukces w krótkiej, bo dopiero dwuletniej, historii klubu. Przypomnijmy, że w zeszłym roku Aseko Orzeł świętował wicemistrzostwo Polski, wówczas przegrywając ze Śląskiem Świętochłowice - twierdzą przedstawiciele klubu i jak dodają: Cieszy też sukces w Młodej CS Superlidze. Wygraliśmy historyczny, bo pierwszy, sezon tych rozgrywek. Jeżeli chodzi zatem o rozgrywki ligowe, to możemy być w pełni zadowoleni.

2 komentarzy

  • Link do komentarza Redakcja środa, 20 października 2021 11:00 napisane przez Redakcja

    Są w Gnieźnie serwisy typowo sportowe - można tam szukać. Nie nasza wina, że klub ten czy tamten raz tak, a raz siak informuje o swoich sukcesach.

  • Link do komentarza rezigiusz środa, 20 października 2021 09:31 napisane przez rezigiusz

    Środa wszak to było w niedzielę. Żaden podkreślam żaden portal internetowy w Gnejbie nie podał tego w niedzielę. Cóż dla mnie wielkie rozczarowanie wręcz wtopa.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane