Jesteś tutaj:Sport Hubertus ze Stadem Ogierów już w sobotę
czwartek, 21 października 2021 10:19

Hubertus ze Stadem Ogierów już w sobotę

  mnopr
Hubertus ze Stadem Ogierów już w sobotę archiwum redakcji

W najbliższą sobotę odbędą się tradycyjne obchody Hubertusa - jeździeckiego święta, symbolicznie wieńczącego sezon.

Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Żydowo, zarządzające Stadem Ogierów w Gnieźnie, zaprasza wszystkich zainteresowanych na wydarzenie, które odbędzie się w najbliższą sobotę 23 października o godzinie 12 w kompleksie przy ul. Kłeckoskiej 12. 

W harmonogramie wydarzenia zaplanowano o godzinie 12 oficjalne otwarcie i powitanie w Stadzie Ogierów, po czym o godzinie 12:30 przejazd za samochodem prowadzącym na pobliskie pola, a po dotarciu na miejsce - bieg z przeszkodami, pogoń za lisem, runda honorowa, wręczenie pucharu dla zwycięzcy gonitwy. Ponadto przewidziano darmowy poczęstunek.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane