Jesteś tutaj:Sport V mecz charytatywny „Gwiazdy na gwiazdkę”
poniedziałek, 29 listopada 2021 13:43

V mecz charytatywny „Gwiazdy na gwiazdkę”

  mnopr

Zapraszamy na piąty charytatywny mecz piłkarski "Gwiazdy na gwiazdkę", tym razem Reprezentacji Królewskie Serce z Reprezentacją Pierwszej Stolicy Polski.

Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia jest stowarzyszenie pomocy charytatywnej Królewskie Serce. Rozpocznie się ono w niedzielę 5 grudnia o godzinie 15.30 w hali widowiskowo-sportowej meczem pomiędzy Stowarzyszeniem Królewskie Serce oraz Reprezentacją Miasta Gniezna. 

Po wydarzeniu sportowym przewidziany został koncert zespołu After Party, znanego z przebojów "Ona lubi pomarańcze" oraz "Nie daj życiu się".

Główną bohaterką wydarzenia będzie dziewczynka, której cała impreza jest dedykowana - Olga Miśkiewicz z Kiszkowa. Niebieskooka wojowniczka jest na ostatniej prostej - do zebrania pozostała niewielka część kwoty.

Wstęp na wydarzenie możliwy jest poprzez zakup cegiełki-wejściówki w cenie 30 złotych. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane