Jesteś tutaj:Sport Wigilijna Dycha już w piątek
wtorek, 21 grudnia 2021 07:57

Wigilijna Dycha już w piątek

 
Wigilijna Dycha już w piątek archiwum redakcji

W najbliższy piątek po raz jedenasty odbędzie się edycja Wigilijnej Dychy - rekreacyjnego biegu, poprzedzającego świętowanie.

Po raz drugi w historii Wigilijnej Dychy organizatorzy przyznają, że nie mogą zorganizować tego biegu tak, jakby chcieli. Tym razem także, z uwagi na prowadzone prace nad Jeziorem Jelonek, gdzie nie ma możliwości obiegnięcia dystansu wokół akwenu, jedenasta edycja biegu na dystansie 10 km odbędzie się nad Jeziorem Winiary.

XI Wigilijna Dycha rozpocznie się w najbliższy piątek 24 grudnia o godzinie 10:00 - start nastąpi na plaży Łazienek. Do pokonania będą cztery okrążenia. Zawody będą miały nieformalny charakter. Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku.
 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane