Jesteś tutaj:Sport Gwiazdkowe zawody pływackie za nami
środa, 22 grudnia 2021 11:14

Gwiazdkowe zawody pływackie za nami

 
Gwiazdkowe zawody pływackie za nami źródło: GOSiR

Tradycyjnie już przed Świętami Bożego Narodzenia na naszym basenie rozegrane zostały zawody pływackie dla dzieci i młodzieży. Organizatorem imprezy był Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji, oraz Urząd Miejski w Gnieźnie.

yła to impreza profilaktyczna współfinansowana ze Środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Miasta Gniezna na rok 2021.

W zawodach startowali uczniowie przedszkoli i szkół podstawowych urodzeni w latach od  2006 do 2015 zrzeszeni w gnieźnieńskich klubach pływackich, triathlonowych i szkółce pływackiej GOSiR Najlepsi otrzymali  puchary, medale i drobne nagrody rzeczowe, a wszyscy  uczestnicy zawodów prezenty i słodkie upominki.

W ramach zawodów dla uczestników odbyły się również warsztaty profilaktyczne poświęcone tematyce uzależnień wśród dzieci i młodzieży.

Szczegółowe wyniki.

źródło: GOSiR

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane