Jesteś tutaj:Sport Wyróżniono najlepszych sportowców z Gniezna
piątek, 14 stycznia 2022 21:03

Wyróżniono najlepszych sportowców z Gniezna

 
Wyróżniono najlepszych sportowców z Gniezna zdjęcie nadesłane

Po raz siedemnasty odbyła się gala, podczas której dokonano wręczenia nagród dla najlepszych zawodników, zespołów, trenerów i działaczy sportowych z terenu Gniezna. 

Wydarzenie odbyło się w piątkowy wieczór w Hali Sportowej im. M. Łopatki w Gnieźnie. Prezydent Tomasz Budasz powitał wszystkich zgromadzonych, a następnie rozpoczęto od razu przyznawanie nagród, które zostały rozdysponowane wśród różnych kategorii przez kapitułę składającą się z gnieźnieńskich dziennikarzy.

Drużyną Roku 2021 został speedrowerowy KS Orzeł Gniezno. Tytułem Trenera Roku 2021 uhonorowano Dariusza Szarzyńskiego z KS Husarz Gniezno. Działaczem Roku 2021 został duet Arkadiusz Koronka oraz Przemysław Błachowiak z Miejskiego Klubu Sportowego Piłki Ręcznej. Za Odkrycie Roku 2021 uznano Antoniego Przybylskiego z Akademii Sportu Jakuba Czaprowicza. Imprezą Roku 2021 uznano Mistrzostwa Europy w Hokeju na Trawie, które odbyły się w sierpniu w Gnieźnie.

Sportowcem Roku 2021 został Paweł Kozłowski z KS Orzeł Gniezno. Kolejne miejsca przypadły następującym zawodniczkom i zawodnikom:
2. Oskar Fajfer - GTM Start
3. Dariusz Dobrzycki - MKK Gniezno
4. Aleksandra Politowicz - AKT Samuraj Gniezno
5. Magdalena Nurska - MKS PR
6. Milena Kaczmarek - MKS PR
7. Gracjan Jarzyński - UKH Start 1954
8. Maciej Wejerowski - UKH Start 1954
9. Dawid Kasprzyk - KS 
10. Jakub Hoffman - MKS Mieszko

Tytuł Super Orła Gnieźnieńskiego Sportu otrzymał Piotr Brenk - nagrodę w jego imieniu odebrał syn Wojciech. Podczas wydarzenia wszystkim zgromadzonym w hali przygrywała Akustyczna Radiostacja.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Kłecko Punkt 05 2022
Antyki022022