Jesteś tutaj:Sport Oskar Fajfer w StartTV
poniedziałek, 17 stycznia 2022 07:56

Oskar Fajfer w StartTV

  mn

Swoją premierę miał nowy cykl materiałów klubowej telewizji StartTV. "Tajemniczy wywiad" to program w którym odsłaniamy nieco inną twarz żużlowców Aforti Start Gniezno.

22 pytania związane nie tylko z czarnym sportem i ciekawe odpowiedzi czerwono-czarnych. Materiał ukazywać będzie się cyklicznie - w każdy czwartek oraz poniedziałek o stałej porze (20.15). 

Gościem pierwszego odcinka kapitan Aforti Start Gniezno - Oskar Fajfer. Zapraszamy do obejrzenia materiału, który dostępny jest na czerwono-czarnym kanale YouTube (link poniżej) oraz profilu Facebook.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Kłecko Punkt 05 2022
Antyki022022