Jesteś tutaj:Sport Znany termin spotkania MKS PR II z Pyrkami Poznań
wtorek, 25 stycznia 2022 13:00

Znany termin spotkania MKS PR II z Pyrkami Poznań

  MKS PR
Znany termin spotkania MKS PR II z Pyrkami Poznań źródło: MKS PR

Poznaliśmy nowy termin meczu KAPI MEBLE MKS PR II Gniezno z KS Pyrki Poznań. który planowo miał odbyć się 18 grudnia.

Zaległe spotkanie, kończące I rundę II ligi, pomiędzy KAPI MEBLE MKS PR II Gniezno – KS Pyrki Poznań odbędzie się 2 lutego o godzinie 16:00.

Powodem przełożenia ostatniego meczu I rundy II ligi kobiet był udział naszych zawodniczek na zgrupowaniach Kadr – Juniorek (Zofia Bartkowiak, Maria Tanaś i Weronika Wabińska) oraz Juniorek Młodszych (Antonina Cieślak) w Zakopanym i Szczyrku.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na Halę Widowiskowo-Sportową im. Mieczysława Łopatki przy ul. Sportowej 3 i gorącego dopingu młodych piłkarek ręcznych.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Kłecko Punkt 05 2022
Antyki022022