Jesteś tutaj:Sport Kąpielisko na Łazienkach zostało zamknięte
wtorek, 09 sierpnia 2022 15:09

Kąpielisko na Łazienkach zostało zamknięte

 
Kąpielisko na Łazienkach zostało zamknięte źródło: GOSiR

Jak poinformował GOSiR, w związku z decyzją Sanepidu, kąpielisko nad Jeziorem Winiary zostało zamknięte do odwołania.

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji poinformował, że dnia dzisiejszego, tj. od wtorku 9 sierpnia Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gnieźnie zamknęła Kąpielisko nad Jeziorem Winiary.

Jak wynika z treści pisma przedłożonego przez Sanepid, woda na popularnych Łazienkach jest niezdatna do kąpieli z powodu zakwitu sinic. Opinia ta została wydana po przeprowadzonej wizualnej ocenie stanu wody w zbiorniku. Powyższa decyzja obowiązuje do odwołania.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane