Jesteś tutaj:Sport Międzynarodowy mecz bokserski już wkrótce w Gnieźnie
środa, 10 sierpnia 2022 13:56

Międzynarodowy mecz bokserski już wkrótce w Gnieźnie

 

Już za dwa tygodnie w Gnieźnie odbędzie się zgrupowanie, na które przybędą goście z Anglii - Strike 06 Luthon.

Wszystko w ramach zgrupowania, które potrwa od 22 do 27 sierpnia br. w ramach Akademii Sportu Jakuba Czaprowicza. Składać się będą na to treningi bokserskie, a także specjalistyczne. Zwieńczeniem całości będzie międzynarodowy mecz z udziałem pięściarzy z Gniezna, Wielkiej Brytanii, Kadry Wielkopolski oraz medalistów Krajowych Mistrzostw z różnych stron Polski.

- Zapowiada się cały tydzień boksu w Gnieźnie. Każdy klub, zawodnik lub osoby niezrzeszone mogą wziąć udział we wspólnym szkoleniu - informują organizatorzy. 

Mecz odbędzie się w sobotę 27 sierpnia o godzinie 12 w hali widowiskowo-sportowej ul. Sportowej w Gnieźnie. Zapraszamy - wstęp wolny!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane