środa, 04 stycznia 2017 15:49

Powracają treningi Sobotniego Szczypiorniaka

  mn
Powracają treningi Sobotniego Szczypiorniaka zdjęcie nadesłane

Po kilkumiesięcznej przerwie na parkiety gnieźnieńskich hal sportowych powraca projekt Sobotni Szczypiorniak realizowany przez Klub Sportowy Szczypiorniak Gniezno.

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich sympatyków piłki ręcznej bez względu na posiadane umiejętności, płeć czy wiek (od 16. roku życia). Sobotni Szczypiorniak ma na celu popularyzację tej dyscypliny sportowej, która dynamicznie się rozwija. Jednym z największych oczekiwanych sukcesów tego projektu są organizowane przez samych uczestników zajęć prywatne spotkania z piłką ręczną.

Przedstawiamy jeden z filmów obrazujący pierwszy odcinek naszej zabawy:

Zajęcia prowadzone są pod okiem trenerów Szczypiorniaka Gniezno i składają się z 45 minut treningu i kolejnych 45 minut gry. Wielokrotne zapytania w sprawie przywrócenia Sobotniego na parkiety zachęciły jego twórców do reaktywowania projektu.

Pierwszy trening odbędzie się już w najbliższą sobotę, 7 stycznia na nowej hali sportowej Gimnazjum nr 1 przy ulicy Świętokrzyskiej. Dla uczestników dostępny jest parking na terenie obiektu. Start o godzinie 13:20. W tym tygodniu udział w Sobotnim Szczypiorniaku jest darmowy, jednak uczestnictwo należy zgłosić poprzez formularz:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScgaV5aOdLTUIwcTjHKJLGE89PsiBo4kN9H71jYP_LhBE1O6g/viewform?usp=send_form

Link do wydarzenia na Facebooku

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane